Consultant Financiar

Tempo Job International

Job expirat

RESPONSABILITATI

Reprezentanta internationala de software angajeaza Consultant Financiar.

CERINTE

Experienta min 1 an in domeiul financiar privind folosirea/ implementarea unui sistem de gestiune integrata.
Studii superioare.
Experienta ca formator - constituie un avantaj.
Disponibilitate de a efectua frecvente deplasari in tara si/ sau strainatate.
Bune abilitati de comunicare.
Limba engleza nivel avansat.
Limba germana/ franceza constituie un avantaj.
Cunostinte informatice de sisteme de operare, baze de date si programare.
Experienta in implementarea proiectelor informatice complexe.

BENEFICII OFERITE

Salariul net: 700 EURO
Bonusuri trimestriale de 30% bonus din salariul net pentru calitatea si cantitatea muncii.
Cariera motivanta.
Pachet de beneficii excelent.
Formare initiala si pe parcurs.

Agentie acredidata MMSS si ANOFM ofera servicii de recrutare si plasare de personal intern si international, servicii de leasig de personal si administratie. Persoana de contact: Cristina Dinca - HR Senior Consultant, Tel: 021.311.66.96; 0744.777.032; E-mail: tempo@clicknet.ro; Web-site: www.tempo-job-international.ro