CONSULTANT FINANCIAR

TOTAL FINANCIAL CONSULTING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Dezvoltarea unei cariere de succes in vanzari;
- Planificarea si evaluarea activitatii;
- Identificarea noilor posibili clienti;
- Deplasare pe teren pentru construirea solutiilor financiare;
- Participarea la training-uri de specialitate;
- Activitate de service pe clientii deja existenti.

CERINTE

- Experienta in vanzari minim 6 luni;
- Dezinvolt/a;
- Flexibilitate, rezistenta la stres, capacitatea de a asimila cunostinte
- Abilitati excelente de comunicare, persuasiune, implicare, atitudine pozitiva, dinamic, sociabil
- Atitudine proactiva si orientare catre client.
- Disponibilitate de a efectua activitati de teren

BENEFICII OFERITE

- Venituri fixe;
- Mediu de lucru profesionist
- Program flexibil
- Apartenenta la un brand recunoscut pentru calitate si seriozitate.

Suntem o companie de intermedieri financiar bancare, oferind o gama completa de produse si servicii de calitate superioara persoanelor fizice, IMM-urilor si corporatiilor mari, prin multiple canale de distributie.