Consultant financiar

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prospectare
- dezvoltarea strategiei de vanzari
- identificarea necesitatilor financiare ale potentialilor clienti
- consilierea clientilor si suport permanent
- gestionarea portofoliului de clienti
- implicare activa in atingerea obiectivelor companiei
- disponibilitate pentru munca in echipa

CERINTE

Persoana responsabila, serioasa;
Tinuta business;
Abilitati de negociere si relationare;
Dorinta de a atinge performanta in domeniul vanzarii si de a se dezvolta profesional pe plan orizontal (consultant expert) cat si pe plan vertical ( pozitie de management);
Rezistenta la stres;
Experienta in vanzari constitue un avantaj, dar nu este obligatorie( se ofera training de specialitate in functie de abilitatile si calitatile viitorului candidat)

BENEFICII OFERITE

- training de specialitate
- bonusuri conforme rezultatelor obtinute
- posibilitate de participare la concursuri in cadrul companiei si conferinte
- parte fixa si comision
- team building-uri
- suport permanent din partea echipei