consultant financiar

GRAWE ROMANIA ASIGURARE SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Din moment ce asigurarile suntsi vor fi obligatorii, oricine se va putea inregistra in echipa in timpul unei reforme si isi poate incheia propria asigurare obligatorie. Astfel, pretul platit pentru asigurarea proprie va fi mai mic, datorita incasarii comisionului de agent care ii revine persoanei respective.
Studii medii sau superioare.
• Experienta in Vanzari( minimum 4-5 luni)
• Cunoasterea pietei specifice constituie un avantaj.
• Abilitati de comunicare, negociere, motivare.
• Energic, optimist, increzator in fortele proprii

CERINTE

-partciparea la programul de training regional si national;
-coordonarea echipei atat in activitatea de vanzare cat si de post-vanzare;
-urmarirea contractelor aflate in portofoliul echipei;
-intocmirea rapoartelor de activitate

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
-program de training extensiv,la nivel regional si national;
-finantare continua pe toata durata colaborarii;
-pachet de bonusuri motivant;
-sistem de comisionare performant;
-posibilitati reale de promovare;
-mediu de lucru profesionist.

concern financiar austriac 182 ani vechime Europa, 10 ani Romania