Consultant Financiar

OVB ALLFINANZ

Job expirat

RESPONSABILITATI

Un om informat deschis spre nou, ambitios, sa ii placa sa fie conducator, sa isi doreasca o afacere proprie, disponibilitate pentru activitate in domeniu financiar unde sunt platite doar rezultatele, dornic de a invata, disciplinat, dispus sa respecte regulile de ordine interioara.

CERINTE

*motivat si responsabil
*initiativa ,spontaneitate si creativitate in actiunile desfasurate
*consecventa,optimism si determinare pentru atingerea obiectivelor individuale
*capacitate de a invata si aplica intr-un timp scurt abordari,tehnici si tipuri diferite de produse financiare
*orientare catre oameni
*foarte motivat financiar
*imagine business
*punctualitate

BENEFICII OFERITE

- posibilitatea castigului financiar neplafonat, comisioane lunare, bonusuri lunare, trimestriale si anuale
- independenta in functie de realizarea obiectivelor
- training sistematic, continuu si gratuit
- excursii trimestrial si anual
- posibilitatea crearii unei cariere de succes
- ascensiune rapida in cariera
- sansa de a deveni manager chiar dupa mai putin de 3 luni

DESCRIEREA FIRMEI

Dumneavoastra stabiliti destinatia. Noi va aratam drumul.
Succesul profesional poate fi planificat, si este – mai presus de toate – realizabil, cu ajutorul unui model testat, care asigura desfasurarea personala, permitând în acelasi timp si evolutia în timp necesara. Pentru a identifica si promova consecvent capacitatile personale si profesionale ale angajatilor, OVB a elaborat un program de calificare în trepte, care este identic în toate tarile. Acesta este completat de o serie de interesante masuri de calificare si perfectionare în toate domeniile si la toate nivelurile.