Consultant financiar

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descriere/responsabilitati job:
- prospectarea pieţei pentru identificarea noilor clienţi şi parteneri,
- consultanţă privind produsele si serviviciile financiare oferite de companie,
- planificarea în vederea îndeplinirii propriilor obiective în vanzări şi cîştiguri financiare,
- instruire şi perfecţionare continuă,
- dezvoltarea şi gestionarea portofoliului de clienţi,
- respectarea principiilor de muncă în echipă.

CERINTE

-varsta: 23-40 ani
- studii superioare, in curs sau finalizate;
- experienţă în vanzări şi/sau marketing,
- interes în dezvoltarea carierei personale,
- capacitate de autoorganizare,
- creativitate,
- abilităţi de comunicare şi relaţionare,
- orientare spre client,
- cultură generală bogată,
- dinamism si gandire pozitiva,
- orientat spre succes,
- lucru in echipa si rezistenta la stres.

BENEFICII OFERITE

- cele mai bune comisioane standard din industrie, conform contract,
- cel mai bun sistem de bonusuri suplimentare legate de performanţele personale şi de grup,
- programe personalizate de pregătire pentru evoluţia în cariera managerială în cadrul Companiei,
- oportunităţi reale de carieră
-parte fixa+comision
-alte beneficii(telefon,laptop,premii,etc.)