CONSULTANT FINANCIAR

AVIVA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prezinta oferta de produse si servicii, consiliaza clientii in alegerea deciziei optime;
- Negocierea contractelor, supervizarea derularii contractelor;
- Dezvoltarea si gestionarea portofoliului propiu de clienti;
- Prospectarea pietei pentru identificarea potentialilor clienti

CERINTE

-Studii medii sau superioare
-Abilitatea de a comunica usor cu oamenii
-Orientarea spre rezultate
-Spirit de echipa
-Urmarirea obiectivului propus
-Increzator in fortele proprii
-Putere de convingere
-Dorinta de realizare

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant
-Comisioane; Bonusuri lunare,tremestriale si anuale
- Finantare
-Training-uri gratuite privind tehnicile de vanzare in vederea promovarii
-Program flexibil
-Posibilitati reale de promovare pe plan profesional
-Posibilitatea de dezvoltare a unei cariere

COMPANIA AVIVA - CEA MAI VECHE COMPANIE DE ASIGURARI DIN LUME -
Aviva ocupa locul intai in topul asiguratorilor din Marea Britanie, fiind compania de asigurari cu cea mai indelungata experienta in domeniu.
Prezinta oferta de produse si servicii, consiliaza clientii in alegerea deciziei optime; - Negocierea contractelor, supervizarea derularii contractelor; - Dezvoltarea si gestionarea portofoliului propiu de clienti; - Prospectarea pietei pentru identificarea potentialilor clienti