Consultant Financiar

OVB ALLFINANZ

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prospectarea pietei in vederea identificarii potentialilor clienti;
- Dezvoltarea si gestionarea portofoliului de clienti;
- Participarea la intalniri in care se analizeaza necesitatile financiare ale clientilor;
- Realizarea solutiei optime in functie de necesitatile respective;
- Mentinerea unei relatii continue cu respectivii clienti

CERINTE

- Capacitate de a lucra in echipa;
- Ablitati de comunicare si planificare;
- Initiativa, perseverenta, dinamism.

BENEFICII OFERITE

- Cariera europeana in domenul financiar;
- Venituri motivante;
- Training-uri gratuite in cadrul companiei;
- Mediu de lucru profesionist;
- Posibilitati de promovare.

Companie multinationala, lider pe piata serviciilor financiare europene, cu o experienta de peste 40 ani in domeniu.
In extindere catre Europa de Est si mai ales in Romania, cautam persoane tinere care doresc sa se afirme si sa se dezvolte pe plan profesional alaturi de noi.

Pozitii deschise part-time si full-time.