Consultant financiar

NicoSales.ro

Job expirat

RESPONSABILITATI

Identificarea de noi clienti si noi oportunitati de vanzare;
Crearea unui portofoliu de clienti care genereaza un venit continuu;
Dezvoltarea relatiei consultant financiar-client in vederea obtinerii de recomandari si activitati de prospectare;
Proceseaza cu maxima atentie si confidentialitate informatiile si documentele clientilor.

CERINTE

Persoana responsabila, serioasa;
Tinuta business;
Abilitati de negociere si relationare;
Dorinta de a atinge performanta in domeniul vanzarii si de a se dezvolta profesional pe plan orizontal (consultant expert) cat si pe plan vertical ( pozitie de management);
Rezistenta la stres;
Experienta in vanzari constitue un avantaj, dar nu este obligatorie( se ofera training de specialitate in functie de abilitatile si calitatile viitorului candidat).

BENEFICII OFERITE

Training-uri specializate;
Participarea la evenimente ( conferinte nationale organizate in tara sau in strainatate, concursuri anuale si sezoniere);
Pachet salarial atractiv;
Bonusuri;
Mediu organizational placut, tanar;
Posibilitati reale de dezvoltare, strict bazate pe performanta profesionala;
Oportunitatea de dezvoltare a carierei intr-o companie internationala.

In prezent recrutam profesionisti pentru pozitii de entry level si middle management pentru o companie de top din Ungaria si Romania.