Consultant financiar

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovarea de produse financiare
- Identificarea continua de potentiali clienti
- Analiza financiara a clientilor
- Elaborarea de solutii financiare pentru clienti
- Construirea unui portofoliu de clienti
- Mentinerea si dezvoltarea relatiei cu clientii
- Program flexibil - posibilitate part-time

CERINTE

- Varsta peste 23 ani
- Studii medii/superioare
- Persoana perseverenta, pozitiva, cu bune abilitati de comunicare
- Spirit de echipa
- Motivat de dezvoltarea personala si profesionala la nivel european
- Dorinta de castig nelimitat
- Aspect prezentabil - tinuta BUSINESS
- Experienta in vanzari/domeniul financiar constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes intr-un domeniu de viitor intr-o companie MULTINATIONALA, jucator principal in domeniu pe piata locala si mondiala.
- Training permanent si gratuit, intern si extern la nivel european
- Cariera in Management dupa minim 6 luni de activitate in consultanta

- Castigurile provin din finantare, comisioane si bonusuri (sunt nelimitate si la un nivel ridicat), corelate cu performantele realizate.

Exista posibilitatea unei activitati de tip part-time pentru persoanele care au un job compatibil cu activitatea descrisa, in vederea imbunatatirii venitului (in special persoane din vanzari cu program flexibil si munca de teren, profesori, invatatori, educatori, cei care au un program de lucru actual redus 4/6 ore/zi etc.)