CONSULTANT FINANCIAR

Companie multinationala

Job expirat

RESPONSABILITATI

Profilul activitatii angajatului:
-identificarea potentialilor clienti
-analiza nevoilor financiare si de asigurare ale potentialilor clienti
-consultanta acordata potentialilor clienti pentru alcatuirea solutiilor financiare si de asigurari care sa corespunda nevoilor acestora
-comunicare constanta si intalniri periodice cu clientii din portofoliu

CERINTE

Profilul candidatului:
-minim studii medii
-capacitate antreprenoriala
-capacitate de independenta
-spirit de echipa
-motivate de: - conditii financiare stimulative
- mediu dinamic
- relatii sociale
- perspectiva unei cariere de succes

BENEFICII OFERITE

Beneficiul unei reale recunoasteri materiale pentru performantele profesionale, cursuri specializate de pregatire in functie de nivelul profesional

Companie dinamica, avand o crestere bazata pe valori sociale solide; o oferta de servicii la cele mai inalte standarde de calitate