Consultant Financiar - 5 posturi

S.C. CRYSMARY S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovarea si vanzarea produselor financiare in conformitate cu standardele si politicile bancare.
- Prezinta oferta de produse si servicii, consiliaza clientii in alegerea deciziei optime
- Prospectarea pietii pentru identificarea potentialilor clienti
- Dezvoltarea si gestionarea portofoliului de clienti
- Srtabilirea si dezvoltarea unei relatii profesionale cu clientii companiei
- Dezvoltarea propriei echipe de vanzari, organizarea si coordonarea acesteia.

CERINTE

- Abilitati de comunicare
- Disponibilitate de a munci in echipa
- Experienta in vanzari constituie un avantaj
- Capacitate de a lucra in echipa
- Abilitati de comunicare, prezentare si negociere
- Initiativa, perseverenta, dinamism, optimism
- Capacitate de abordare a pietii

BENEFICII OFERITE

- procent pe nivele de performanta
- comisioane motivante
- training gratuit
- promovarea rapida in cariera, prime pentru rezultate foarte bune
- program flexibil
- bonusuri in functie de realizar,alte avantaje
- pregatire intensiv gratuita
- echipament IT

DESCRIEREA FIRMEI

Firma de consultanta in domeniul financiar bancar.