Consultant financiar

Salve Finance

Job expirat

RESPONSABILITATI

Consultantul fiananciar se angajeaza sa:
-urmeze trainingurile oferite gratuit de firma
-participe la un seminar organizat de catre Salve Finance
- dezvolte si sa gestioneze portofoliul de clienti creat in urma cunostintelor acumulate in cadrul companiei

CERINTE

Absolvent facultate/an terminal (preferabil profil economic)
Vorbitor de minim doua limbi de circulatie internationala:
-prima limba straina: limba oficiala UE (exclus engleza si spaniola) -nivel avansat
- a doua limba straina - nivel intermediar

BENEFICII OFERITE

- remuneratie pe masura perfomantelor si experientei (200-900 euro)
-posibilitatea de a utiliza mijloace logistice existente la sediul firmei
-atmosfera propice pentru dezvoltarea unui om de afaceri independent

SALVE FINANCE desfasoara activitati de intermediere pentru asigurari si fonduri de pensii pe baza experientei confirmate a SALVE GROUP LTD. in piete similare cu Romania, din Europa Centrala si de Est - Slovacia, Cehia, Ucraina, precum si a experientei specialistilor din Romania