Consultant Financiar

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prospectarea si stabilirea de contacte cu persoane fizice in vederea promovarii produselor
Abordarea si intalnirea cu potentiali clienti in vederea incheierii de contracte si servisarea portofoliului de clienti
Consilierea clientilor

CERINTE

Persoane cu varsta cuprinsa intre 20 -60 de ani
Sociabil, deschis, dornic de performanta si afirmare, capabil de munca in echipa, integru, spirit competitional, abilitati de comunicare, aspect ingrijit
Autodidact
Minim de studii - medii
Este posibila si colaborare part-time

BENEFICII OFERITE

Comisioane deosebit de atractive in functie de rezultate
Sistem de bonusuri trimestriale si anuale pentru incurajarea performantei
Oportunitate reala de a promova in functie strict pe rezultate personale
Mediu de lucru profesionist
Training si pregatire profesionala specifica la cele mai inalte standarde
Posibilitatea unei cariere pe termen lung in domeniul serviciilor financiare