Consultant Financiar

SF

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:

- crearea si mentinerea unei baze de date cu potentali clienti
- contactarea potentialilor clienti
- promovarea serviciilor financiare integrate (pensii private, asigurari de viata, investitii pe pietele externe de capital, credite) si serviciilor medicale private
- incheierea contractelor aferente si obtinerea de referinte/recomandari (intre 2 si 3 contracte minim/luna)
- servisarea portofoliului de clienti nou creat si obtinut
- prospecarea permanenta in vederea contactarii potentialilor clienti

CERINTE

- persoana dinamica, dornica de afirmare;
- disponibilitate la program prelungit;
- persoana orientata spre succes, dornica atat de castiguri materiale cat si profesionale, dornica de ascensiunea in cariera.

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
- training de specialitate basic si traininguri de perfectionare pe nivele de cariera, in functie de performante
- venituri obtinute din servisarea portofoliului creat
- bonusuri si concursuri lunare, trimestriale si anuale
- plan de cariera si posibilitatea certa de promovare
- baza logistica ( infrastructura necesara desfasurarii
activitatii - sediu, programe de ofertare etc)
- coaching pentru prima perioada de activitate
- veti face parte dintr-un colectiv tanar, profesionist si ambitios
- atmosfera de lucru constructiva

SF Romania este cea mai mare societate independenta de consultanta financiara din tara si face parte din SG London, grup financiar multinational puternic,care are sub cupola sa 10 societati de consultanta financiara in 5 tari din Europa.