CONSULTANT FINANCIAR

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

-sa contactezi potentiali clienti ;
-sa prezinti serviciile financiare ale Companiei noastre
-sa negociezi si sa inchei contracte de asigurare de viata , sanatate , burse pentru copii , pensii suplimentare , protectie impotriva riscurilor ;
Participarea la programul de training regional si national;
- Urmarirea contractelor de asigurare aflate in portofoliul echipei

CERINTE

-absolvent studii medii
-o persoana dinamica , comunicativa, deschisa la nou
-o persoana cu dorinta de afirmare
-o persoana ambitioasa,interesata de o cariera de succes in domeniul vanzarilor si al managementului.

BENEFICII OFERITE

Iti doresti un job intr-un domeniu activ , dinamic, ce-ti poate aduce satisfactii materiale dar si posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes ?

Vrei sa ai castiguri suplimentare dar in acelasi timp sa ai un program flexibil ?

Vrei sa acumulezi experienta si sa beneficiezi totodata de un program intensiv de traininguri in domeniul vanzarilor si al managementului ?

Acestea reprezinta doar cateva dintre beneficiile pe care Compania Grawe Romania ti le ofera pentru pozitia de CONSULTANT FINANCIAR . Ba mai mult...

-vei castiga in functie de rezultatele pe care le vei avea
-vei avea bonusuri lunare , trimestriale, anuale din vanzarile realizate
-poti opta pentru o colaborare in regim part-time sau full-time
-pentru cei interesati exista posibilitatea dezvoltarii unei cariere in cadrul Companiei (plan de dezvoltare) ;
-vei avea tot timpul suportul echipei , fiind implicat in programe de coaching-mentoring ;
-iti vei desfasura activitatea intr-o locatie centrala ( Business Center ) cu dotari moderne si suport logistic pe masura ;