consultant financiar

GRAWE ROMANIA ASIGURARE S.A

Job expirat

RESPONSABILITATI

dezvoltarea unui portofoliu de clienti prin promovarea serviciilor financiare oferite de companie
intocmirea rapoartelor de activitate
participarea la programul de training regional si national
respectarea politicii de vanzari a companiei

CERINTE

abilitati de negociere
personalitate placuta cu foarte bune abilitati de comunicare
orientare spre rezultate
persoane ambitioase ,dinamice,dornice de control asupra castigurilor
experienta in vanzari directe constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

pachet financiar motivant
comisioane atractive, sistem de bonusuri lunare,trimestriale, anuale
program de training extensiv atat de vanzari cat si de abilitati manageriale
oportunitate reala de promovare in functie strict de rezultatele personale

Grawe romania si-a inceput activitatea in octombrie 2000,vizand exclusiv domeniul asigurarilor de viata, ocupand in acest moment locul 3 in topul asigurarilor de viata.