Consultant Financiar

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Dezvoltarea unui portofoliu de clienti prin promovarea serviciilor financiare oferite de Companie;
- Participarea la programul de training regional si national;
- Respectarea cu strictete a politicii de vanzari a Companiei;
- Intocmirea rapoartelor de activitate.

CERINTE

- Personalitate placuta cu foarte bune abilitati de comunicare;
- Abilitati de negociere;
- Orientare spre rezultate;
- Persoane ambitioase si dinamice, dornice de control asupra castigurilor;
- Experienta in vanzari directe constituie un avantaj.
- Prezinta un avantaj sa fie absolventi studii superioare sau in ani terminali;

BENEFICII OFERITE

Iti doresti un job intr-un domeniu activ , dinamic, ce-ti poate aduce satisfactii materiale dar si posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes ?

Vrei sa ai castiguri suplimentare dar in acelasi timp sa ai un program flexibil ?

Vrei sa acumulezi experienta si sa beneficiezi totodata de un program intensiv de traininguri in domeniul vanzarilor si al managementului ?
- vei castiga in functie de rezultatele pe care le vei avea
- vei avea bonusuri lunare , trimestriale, anuale din vanzarile realizate
- poti opta pentru o colaborare in regim part-time sau full-time
- pentru cei interesati exista posibilitatea dezvoltarii unei cariere in cadrul Companiei (plan de dezvoltare) ;
- vei avea tot timpul suportul echipei , fiind implicat in programe de coaching-mentoring ;
- iti vei desfasura activitatea intr-o locatie centrala cu dotari moderne si suport logistic pe masura ;