CONSULTANT FINANCIAR

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

RAIFFEISEN BANCA PT LOCUINTE cauta consultanti financiari care sa intermedieze contracte de economisire-creditare,in functie de nr de contracte intermediate se face avansarea in cariera,se ofera posibilitatea creerii unei echipe si coordonarii acesteia.
- promovarea produselor financiare
- sustinerea vanzarilor, indeplinirea obiectivelor de vanzare
- identificarea de noi clienti - intocmirea bazei de date de clienti
- prezentarea si promovarea produsului de econmisire-creditare
- executa si coordoneaza activitati specifice (direct marketing, sampling)
- intocmirea periodica a planurilor de activitate, a rapoartelor de activitate.

CERINTE

-produsul de economisire-creditare trebuie agreat de consultantii financiari,este o conditie eliminatorie(detalii despre produs si bancape www.railoc.ro)
- cunostinte solide de marketing
- excelente abilitati de comunicare, prezentare;
- aspect profesional - business
- putere de convingere;
- capacitate de a lucra in echipa;
- atitudine proactiva, flexibilitate, dinamism, autoorganizare
- rezistenta la stres;

BENEFICII OFERITE

- renumeratiile se fac pe baza unui contract de comision
- comision din vanzari
- mediu de lucru profesionist
- oportunitati de training si dezvoltare profesionala
- oportunitati de promovare
- in functie de realiazari se avanseaza la profesie principala si se ofera 250 de euro parte fixa plus un comision de 50 %,se acorda un leasing pt masina 50%din rata plateste banca,acces la credit ipotecar,asigurare de viata 20 000 de euro,asigurare de sanatate,laptop aparat fotot digital,imprimanta