Consultant financiar

KD Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

KD LIFE ASIGURARI SA, membru a KD GROUP SLOVENIA, a intrat din anul 2007 intr-o noua etapa de dezvoltare. In vederea extinderii companiei pe piata romaneasca,suntem in cautare de Consultanti Financiari, interesati de un parteneriat real cu KD LIFE ASIGURARI.

CERINTE

-experienta in vanzari(mai ales in asigurari)- constituie un avantaj;
-abilitate de comunicare;
-dorinta de a castiga atat material cat si profesional
intr-o companie multinationala in plina ascensiune.
Inca nu stim daca esti persoana potrivita pentru acest job, dar daca consideri ca esti, aplica CV-ul si vom aloca timpul suficient pentu a afla acest lucru!
Sa faci parte din echipa noastra, inseamna mai mult decat sa faci bani, planuri de cariera, sau satisfactie personala. Inseamna sa fi printre cei mai buni!

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii):

Beneficiile parteneriatului cu KD LIFE, se pot negocia functie de fiecare situatie si au la baza un plan clar de cariera ce include urmatoarele programe:
-cele mai bune comisioane standard din industrie conform contractului de colaborare.
-cel mai bun sistem de bonusare suplimentare legate de performante personale si de grup
-programe personalizate de pregatire pentru evolutia carierei in cadrul KD GROUP.
-pachet financiar atractiv-negociabil(Fix+bonusuri)
-team-building-uri.
-mediu modern si placut de lucru
- salariu atractiv, negociabil in cadrul interviului

Companie multinationala, lider pe piata europeana in managementul forndurilor de investitii.