Consultant Financiar

GRAWE ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Dezvoltarea unui portofoliu de clinti prin promovarea serviciilor financiare oferite de companie,
- Respectarea cu strictete a politicii de vanzari a Companiei,
- Creeaza, sustin programe de pregatire si dezvoltare,
- Actualizeaza permanent baza de date,
- Identifica nevoile potentialilor clienti,
- Intocmirea rapoartelor de activitate,
- Participarea la programul de training regional si national.

CERINTE

- persoane ambitioase si dinamice,
- cunostinte de operare PC,
- abilitati de negociere,
- abilitati de comunicare,
- orientate spre obtinerea rezultatelor.
- atitudine pozitiva
- spirit organzatoric

BENEFICII OFERITE

- Salariul se negociaza la interviu
- Se acorda bonusuri pentru performanta
- Program de training extensiv atat de vanzari cat si de abilitati manageriale;
- Oportunitate reala de promovare in functie strict de rezultatele personale;
- Mediu de lucru profesionist.

Compania austriaca a fost fondata in anul 1828 de Arhiducele Johann de Austria.
Grawe Romania Asigurare si-a inceput activitatea in octombrie 2000, activitate dedicata asigurarilor de viata, focalizandu-si atentia pe domeniul in care grupul international Grawe are cea mai mare competenta.