Consultant financiar

Allianz Tiriac Asigurari SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Contact telefonic
- Sabilirea de intalniri cu potentialii clienti
- Negocierea de contracte
- Analizarea nevoilor financiare ale clientilor si de a identifica solutiile financiare potrivite pentru aceste nevoi

CERINTE

Abilitati de comunicare
Spirit intreprinzator
Lucru in echipa
Responsabil, organizat, dinamic

BENEFICII OFERITE

In functie de realizari, compania ofera bonusuri

Companie multinationala, Allianz-Tiriac Asigurari este liderul pietei asigurarilor din Romania si ofera clientilor sai un portofoliu complet de produse: asigurari generale facultative, asigurari de viata si asigurari obligatorii.
Ca partener local al grupului Allianz, Allianz-Tiriac Asigurari face parte din una dintre cele mai puternice institutii financiare din lume si cel mai mare grup de asigurari din Europa, cu o experienta de peste 100 de ani in domeniul asigurarilor.