Consultant Financiar

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Consultant
- participarea la programul de training regional si national;
- respectarea politicii de vanzari a companiei;
- prospectarea pietei tinta si identificarea de noi clienti;
- identificarea necesitatilor financiare ale potentialilor clienti;
- crearea si dezvoltarea portofoliului propriu de clienti;
- promovarea produselor si serviciilor companiei;
- negocierea si ¿ncheierea contractelor;
- servicii post-v¿nzare pentru portofoliul propriu de clienti;

Team Leader:
- partciparea la programul de training regional si national;
- coordonarea echipei atat in activitatea de vanzare cat si de post-vanzare;
- urmarirea contarctelor aflate in portofoliul echipei;
- intocmirea rapoartelor de activitate.

CERINTE

- absolventi studii superioare (domeniu economic, juridic prezinta un avantaj);
- experienta in vanzari directe/management constituie un atu categoric;
- abilitati de negociere si motivare;
- dinamism;
- orientare spre rezultate;
- personalitate placuta.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- program de training extensiv,la nivel regional si national;
- finantare continua pe toata durata colaborarii;
- pachet de bonusuri motivant;
- sistem de comisionare performant;
- posibilitati reale de promovare;
- mediu de lucru profesionist.

DESCRIEREA FIRMEI

asigurari