Consultant Financiar

CONSTRUCOM-SERV S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- contactarea telefonica a potentialilor clienti si stabilirea intalnirilor necesare;
- prezentarea serviciilor oferite de companie
(asigurari de viata, non viata si pensii);
- identificare nevoilor clientului si oferirea unei solutii financiare adecvate;
- dezvoltarea si mentinerea unui portofoliu de clienti;
- dezvoltarea de piete noi, ori de cate ori este nevoie

CERINTE

Ai spirit intreprinzator?
Dar abilitati de comunicare si de negociere?
Poti sa iti organizezi singur programul de lucru?
Ai capacitatea de a analiza nevoile financiare ale clientilor si de a indentifica solutiile financiare potrivite pentru aceste nevoi?
Daca ai aceste calitati, esti exact persoana potrivita pentru a-ti dezvolta o cariera de consultant financiar!

BENEFICII OFERITE

- traning de specialitate;
- bonusuri pentru realizarile lunare;
- programe motivationale bine consturite

DESCRIEREA FIRMEI

asigirari