CONSULTANT FINANCIAR

EOS KSI Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovarea produselor si serviciilor financiare ale Grupului.
- Dezvoltarea portofoliului de clienti.
- Stabilirea nevoilor financiare ale clientilor si oferirea de servicii financiare integrate.
- Intocmirea dosarelor aplicantilor.
- Mentinerea relatiei cu clientul dupa vanzare.

CERINTE

- Dinamism, spirit antreprenorial, planificare, motivare.
- Atitudine orientata catre clienti si catre rezultate.
- Excelente abilitati de comunicare si relationare cu ceilalti.
- Experienta in vanzari poate reprezenta un avantaj.
- Disponibilitate de lucru cu contract de mandat.

BENEFICII OFERITE

- Oportunitatea de a invata produse de nisa de la un lider de piata.
- Expunere la produse financiare noi.
- Posibilitatea unui program de lucru flexibil; regim de colaborare – lucru de acasa.
- Independenta si flexibilitate in planificarea activitatilor.
- Obtinerea unui venit in corelatie cu performanta personala.
- Dezvoltare personala si profesionala.

EOS KSI Romania (fosta KSI Kasolvenzia) face parte din Grupul EOS, cu sediul central in Germania. Grupul ofera Servicii de Managementul Creditului prin reteaua sa paneuropeana si este, de asemenea, prezent in SUA. EOS Romania a devenit lider in Romania in domeniul Serviciilor de Managementul Creditului, lucrand cu Companii cunoscute, atat romanesti cat si internationale.

Pentru a sustine cresterea si dezvoltarea EOS KSI Romania, cautam candidati care sa se alature echipei noastre.