Consultant financiar

S.C. CRYSMARY S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. Promovarea si vanzarea produselor financiare in conformitate cu standardele si politicile bancare.
2.Prezinta oferta de produse si servicii,consiliaza clientii in alegerea deciziei optime
3.Prospectarea pietii pentru identificarea potentialilor clienti
4. dezvoltarea si gestionarea portofoliului de clienti
5. Srtabilirea si dezvoltarea unei relatii profesionale cu clientii companiei
6.Dezvoltarea propriei echipe de vanzari,organizarea si coordonarea acesteia

CERINTE

1.Abilitati de comunicare
2. Disponibilitate de a munci in echipa
3. Experienta in vanzari constituie un avantaj
4.Capacitate de a lucra in echipa
5. Abilitati de comunicare,prezentare si negociere
6. initiativa,perseverenta,dinamism,optimism
7.Capacitate de abordare a pietii

BENEFICII OFERITE

1. salariu fix si bonusuri motivationale
2. comisioane motivante
3. trasining gratuit
4.promovarea rapida in cariera,prime pentru rezultate foarte bune
5. program flexibil
6. bonusuri in functie de realizar,alte avantaje
7. pregatire intensiv gratuita
8. echipament IT

DESCRIEREA FIRMEI

Firma de consultanta in domeniul financiar bancar.