Consultant Financiar

Grupintercredit

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Crearea unui portofoliu de clienti persoane fizice si mentinerea relatiei cu acestia.
- Promovarea ofertei de credite aflate in portofoliul bancilor partenere.
- Acordarea de consultanta financiara si asistenta in intocmirea dosarului de credit potentialilor clienti, prin prezentarea solutiei optime corespunzatoare fiecaruia.
- Postul presupune si activitate de teren.

CERINTE

- Persoana dinamica,ambitioasa,comunicativa,
responsabila, organizata, rezistenta la stres.
- Orientarea catre Client.
- Atitudine pozitiva, entuziasm si motivatie.
Initiativa si putere de convingere.
- Experienta in vanzari (constituie un avantaj).

- Perseverenta in atingerea obiectivelor propuse.

BENEFICII OFERITE

- Lucrul intr-o echipa tanara si dinamica.
- Training de pregatire gratuit.
- Acitivitatea de vanzare directa a produselor financiare poate genera venituri semnificative in functie de rezultatele obtinute, recompensarea financiara a performantelor urmand a fi facuta pe baza de comision.

DESCRIEREA FIRMEI

Broker de servicii financiar bancare