Consultant Financiar

SC ENSIGHT MANAGEMENT CONSULTING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Redesign-ul proceselor financiare
- Analiza si evaluarea procedurilor financiare
- Transformarea functiei contabile
- Audit intern
- Contabilitate
- Raportare catre management

CERINTE

- Absolvent studii economice cu experienta min 2 ani
- Cunostinte solide de contabilitate
- Cunostiinte fiscale
- Cunostiinte operare PC – MS Office
- Limba engleza nivel avansat
- Persoana dinamica si cu spirit de initiativa
- Spirit de echipa si fairplay
- Abilitati de comunicare

BENEFICII OFERITE

- asigurare medicala
- bonuri de masa
- formare profesionala (training, coaching, cursuri limbi straine)

Ensight Management Consulting este liderul local în domeniul consultan¿ei în management prin cifr¿ de afaceri ¿i num¿r de angaja¿i. Compania a evoluat ¿i a crescut constant începând cu anul 2000. În 2006, Ensight a realizat o cifr¿ de afaceri de 2,7 milioane euro ¿i o cre¿tere de 125%.
Ensight ofer¿ clien¿ilor s¿i solu¿ii integrate de afaceri bazate pe competen¿e multidisciplinare ¿i complementare în management, finan¿e, IT, juridic, marketing, HR ¿i achizi¿ii: Manage, Transform, Select, Integrate, Valuate, Control, Educate, Expand. Misiunea noastra este de a accelera evolutia clientilor nostri prin intermediul solutiilor de afaceri integrate.
Consideram ca performantele noastre si calitatea serviciilor oferite unui portofoliu foarte mare de clienti ar putea sa motiveze orice candidat in a ni se alatura.