consultant financiar

Grawe Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Participarea la programul de training regional si national;
- Respectarea cu strictete a politicii de vanzari a companiei;
- Dezvoltarea unui portofoliu de clienti;
- Urmarirea contractelor de asigurare aflate in desfasurare;
- Intocmirea rapoartelor de activitate.
consultant financiar in cadrul celui mai bine vazut concern financiar austriac
vanzare produse financiare ,asigurari de viata, pensii private, rente de studiu,...etc
candidatul trebuie sa-si consolideze o miniechipa sau sa vanda un anumit numar de contracte 1-2- 3- 5 pe luna
produsele financiare sunt cele mai bine cotate pe piata avand cel mai avantajos pret

CERINTE

- Absolventi liceu,absolventi studii superioare sau ani terminali
- Personalitate placuta cu foarte bune abilitati de comunicare
- Abilitati de negociere
- Orientare spre rezultate
- Persoane ambitioase si dinamice
- Dornice de control asupra castigurilor
- Experienta in vanzari directe constituie un avantaj
student in ani terminali sau persoane cu pregatire sau/si experienta in vanzari doritor de a castiga cat mai mult intr-un mediu ultra modern si central, cu posibilitate rapida de avansare si cursuri gratuite

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv format din :
- cele mai mari comisioane din piata
- bonusuri de performanta
- telefon mobil
minim 1000 ron pe luna cu posibilitatea de pana la 2000+
cursuri si seminarii gratuite
cadru modern si central
comision din incasarile echipei
training-uri in tara sau peste hotare in cadrul concernului
no stress, just fun

Grawe România ¿i-a început activitatea în octombrie 2000, vizând exclusiv domeniul asigur¿rilor de via¿¿. De¿inând 99,98 % din pachetul de ac¿iuni, grupul Grawe este ac¿ionarul majoritar al companiei române¿ti.

Ne conducem dup¿ urm¿torul motto:;Asigurarea de partea TA;, iar strategia noastr¿ este s¿ punem în permanen¿¿ clientul pe primul loc, s¿ îi oferim cele mai bune produse ¿i servicii în orice moment.