Consultant Financiar

SC Financial Group Seguro SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

ATRIBUTII:

1. contactarea potentialilor clienti;
2. promovarea creditelor pentru Persoane Fizice si Persoane Juridice;
3. analiza financiara a potentialilor clienti sau prezentare fertelor de credite;
4. constituirea dosarelor de credite;
5. tinerea legaturii cu Bancile Partenere.

CERINTE

- studii economice finalizate/in curs;
- cunostinte bune PC;
- cunostinte unei limbi de circulatie internationala – (reprezinta atu).

BENEFICII OFERITE

-realizarea unei cariere in domeniul financiar – bancar;
-activarea intr-un mediu competitiv, tanar, dinamic si in plina expansiune;
-acumularea unui volum mai mare de informatii intr-un timp rapid.
-programe de pregatire prin bancile si companiile de asigurari cu care colaboram;
-programe motivationale trimestriale si anuale;

Financial Group Seguro este partenerul autorizat in domeniul serviciilor bancare atat pentru Persoane Fizice cat si pentru Persoane Juridice, fiind in acelasi timp unul dintre primii intermediari de credite din Romania.