consultant financiar

Raiffeisen Banca Locuinte

Job expirat

RESPONSABILITATI

CONSULTANTUL FINANCIAR creaza si administreaza portofoliul de clienti, promovand programul de economisire acreditare in domeniul locativ.
Consultantul Financiar pentru cei care nu stiu - nu este angajat pe carte de munca, este un colaborator cu banca
Responsabilitati:
Persoana cu abilitati de comunicare, dinamica, cu initiativa, careia sa ii placa lucrul in echipa.
-asigurarea consultantei financiare in domeiul locativ
-crearea si dezvolatarea relatiilor cu clientii
-planificarea activitatilor de vanzare
-lucrul in echipa la stand
-participarea la sesiunile informative,cursuri,seminarii si conferinta min 1/luna

CERINTE

-full time/part time
-Consultatnta financiara in domeniul asigurarilor.
-identificarea si contactarea potentialilor clienti
-promovarea continua si prezentarea serviciilor companiei
-incheierea contractelor
-mentinerea relatiilor bune cu clientii sau potentialii clienti

BENEFICII OFERITE

Planul de top-comisioane
-Accesul la planul de bonusuri
-programe de instruire ;
-programe motivationale;
-Posibilit de avansare rapida in cariera
-potential de castig si dezvoltare profesionala
-echipa exceptionala
-consiliere profesionala saptamala,cursuri si seminarii lunare