CONSULTANT FINANCIAR

S.C. ASICAM - AGENT DE ASIGURARE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-analiza financiara venituri/cheltuieli si identificare decalaj la client
-administrare portofoliu clienti existenti,identificare si generare clienti noi
-crearea de solutii financiare adecvate clientilor pe termen scurt,mediu si lung
-oportunitate!!!!! pensiile voluntare si obligatorii

CERINTE

-abilitati de comunicare
-spirit antreprenorial
-planificat si organizat
-capacitate de a lucra cu cifre
-stabilire si urmarire obiective individuale
-motivat financiar

BENEFICII OFERITE

-posibilitatea castigului financiar neplafonat
-independenta in functie de realizarea obiectivelor
-training sistematic,continuu si gratuit
-comisioane lunare,bonusuri trimestriale si anuale
-incentiv trimestrial si anual

CONSULTANTA FINANCIARA; consultanta/vanzare pensii private/obligatorii; administrare portofoliu clienti; promovarea tuturor produselor financiare oferite de liderul de piata in domeniul asigurarilor de viata; venituri substantiale,intr-un domeniu de mare viitor in Romania!