Consultant financiar

MOVILESCU ALEXANDRU-VLADIMIR P.F.I.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ce faci de fapt la noi?
• identifici potenţiali clienţi
• le evaluezi nevoile financiare şi găseşti cele mai bune soluţii pentru ei
• promovezi serviciile şi produsele financiare ale companiei
• îţi informezi permanent clienţii despre toate noutăţile financiare care i-ar putea interesa
• dezvolţi permanent relaţia cu clienţii tai.

CERINTE

• să fii tu însuți
• să manifești inițiativă și spirit antreprenorial
• să vrei să te dezvolți în cadrul celei mai puternice multinaționale din România în industria noastră.

BENEFICII OFERITE

Sesiuni de tip training/workshop, participare la întâlniri cu clienții, lucru individual cu un Unit Manager. Pe scurt, vei vedea cum se învârt rotițele în cadrul unei echipe.
Te vom ajuta să te integrezi într-o echipă de top, vei câștiga într-un timp scurt experiență în vânzări și vei avea posibilitatea să accesezi treptele de carieră și de câștig.

DESCRIEREA FIRMEI

Asigurari de viata si pensii private