Consultant Financiar

Oana Iancu PFA

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. Formeaza si dezvolta portofoliul de clienti, prin referinte sau alte metode.
2. Contacteaza telefonic potentialii clienti pentru a stabili intalniri de consiliere.
3. Informeaza corect si complet clientii cu privire la produsele bancii.
4. Participa activ la programele de training si cursurile de formare.
5. Isi organizeaza agenda si este orientata spre rezultate si clienti.

CERINTE

Daca esti o persoana:
- dorninca sa isi dezvolte o cariera in domeniul financiar-bancar;
- organizata si orientata spre rezultate si clienti;
- care vrea sa fie rasplatita proportional cu munca depusa;
- cu calitati de lider si spirit antreprenorial;

BENEFICII OFERITE

- Venituri motivante;
- Program flexibil;
- Dezvoltare cariera in domeniul bancar;
- Dezvoltare profesionala;
- Mediu de lucru profesionist;
- Programe motivationale pentru recunoasterea meritelor.

Colaboratoare a BCR Banca pentru locuinte, lider pe piata instrumentelor financiare de economisire, creditare pentru domeniul locativ.