Consultant Financiar

A&A CONSULTING ACORD AG.ASIG.S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

analiza financiara venituri/cheltuieli si stabilirea dacalajului intre starea financiara actuala si cea dorita de client
intretinerea potofoliului de clienti , identificarea si generarea de clienti noi
construirea de solutii financiare adaptate nevoilor clientilor si incheierea vanzarii
stabilirea obiectivelor personale si urmarirea indeplinirii lor

CERINTE

- abilitati de comunicare si negociere
- atitudine dinamica si proactiva
- minim studii medii/ studiile superioare constituie un avantaj
-capacitate planificare si organizare

BENEFICII OFERITE

- posibilitate castig neplafonat
- independenta in functie de rezultate
- training continuu si gratuit
- comisioane lunare , bonusuri trimestriale si anuale
- incentiv trimestrial si anual

Intermediar servicii financiare lider de piata olandez in asigurari de persoane.Cel mai bun unit al anului 2006