Consultant financiar/Unit Manager

Protlife

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea serviciilor companiei in piata proprie
- invatarea si implementarea cunostintelor despre modul de abordare, prezentare de vanzare, serviciile si produsele companiei, completarea formularelor
- organizarea agendei zilnice privind activitatile procesului de vanzare
- raportarea completa si corecta, in termen, a activitatii zilnice in conformitate cu procedurile existente
- participarea activa la cursurile organizate de companie in cadrul agentiei sau in alte locatii
- respectarea procedurilor companiei privind fluxul documentelor si confidentialitatea datelor

CERINTE

 -studii superioare
- experienta in vanzari / asigurari (constituie avantaj)
- excelente abilitati de relationare si comunicare
- atitudine independenta si pozitiva
- orientare spre rezultate
- disponibilitate pentru munca de teren
- simtul raspunderii

BENEFICII OFERITE

- finantare
- pregatire profesionala avansata // traininguri profesionale si de dezvoltare personala
- oportunitati de cariera pe termen lung
- program de lucru flexibil

DESCRIEREA FIRMEI

Asigurari de viata, sanatate si asigurari de grup