Consultant Financar / Manager Vanzari

OVB Holding AG

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Participarea la traininguri de specializare in cadrul companiei
• Analiza si prospectarea permanenta a pietei, pentru identificarea de noi client
• Cunoasterea produselor companiilor partenere
• Studierea nevoilor clientilor din punct de vede financiar si oferirea solutiei potrivite
• Realizarea activitatilor minime in functie de programul de lucru

CERINTE

• Punctualitate
• Dorinta de munca si de promovare
• Seriozitate
• Tinuta business
• Experienta in domeniu de minim 1 an constituie un avantaj, dar nu este obligatoriu
• Sa iti placa sa fii conducator
• Pentru pozitia de manager, este importanta o experienta de minimum 2 ani intr-o pozitie similara
• Dornic sa inveti lucruri noi
• Orientare catre client, proactivitate, auto-motivare
• Gandire pozitiva , ambitios , dornic sa te afirmi
• Constituie avantaj pregatirea profesionala de specialitate in domeniul consultanta, PR, management

BENEFICII OFERITE

• Venituri motivante
• Posibilitati de promovare
• Posibilitatea de a dezvolta o cariera de succes
• Programe de training adaptate fiecarui nivel de cariera, in tara si in strainatate
• Avansare in functie de performante
• Licentiere internationala in consultanta financiara
• Posibilitate de a lucra individual sau intr-o echipa de elita, tanara, dinamica sau in top management
• Program flexibil cu posibilitate part-time sau full-time

OVB Allfinanz este o societate germana de prestari servicii si consiliere financiara. De la înfinţarea în anul 1970, OVB s-a dezvoltat la nivel european, in 14 tari , devenind unul dintre cei mai de succes prestatori de servicii financiare. În prezent, peste 3 milioane de clienţi , in cele 14 tari europene, se bucura de cele mai bune servicii financiare . Competenţa consultanţilor OVB, dar si diversitatea serviciilor oferite sunt un fundament solid pentru dezvoltarea continua a OVB
web: www.ovb.ag