CONSULTANT-EXPERT ACCESARE FONDURI EUROPENE

SC Spiri Com SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea postului
- consultant-expert în accesarea fondurilor Structurale si de coeziune europene a scris diverse Domenii de Activitate, Atat in CEEA CE Priveste scrierea proiectelor cat si implementarea Lor Responsabilitati - Urmarirea calendarelor anuale ale sesiunilor de Depunere Proiecte - Urmarirea programelor lansate si identificarea solutiilor de Finantare - Elaborarea documentatiilor componente pentru dosarul cererii de Finantare: PLANUL de afacere, studiul de marketing, formularul cererii de Finantare, Anexe, Declaratii etc; - Intocmirea documentatiilor SPECIFICE implementarii proiectelor: Dosare de Achizitie, Dosare de Plata, rapoarte, Notificari, acte aditionale, etc ; - Monitorizarea activitatilor in vederea implementarii proiectelor conform graficelor - gestionarea relatiei cu institutiile finantatoare pe parcursul elaborarii si derularii proiectelor

CERINTE

Cerinte - studii superioare economice Cunostinte privind elaborarea si implementarea proiectelor - Cunostinte PC: MS Office (Word, Excel, Power Point ) si Internet; - Cunostinte limba engleza; - Constiinciozitate, - Flexibilitate, - Rezistenta la EFORT intelectuală; - Organizare si Planificare; - Comunicare Eficienta; - Persoana organizata.

Firma de proiectare constructii civile si industriale cu experienta de 22 ani in domeniu ( sediul in Bucuresti).Pentru mai multe informatii vizitati site nostru www spiricom.ro