CONSULTANT ERP NAVISION

A G E R Solutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Participa la implementarea aplicatiei de tip ERP;

- Este responsabil pentru indeplinirea sarcinilor ce ii revin in cadrul proiectului de implementare;

- Verifica conformitatea aplicatiei cu specificatiile functionale;

- Acorda asistenta tehnica si servicii de instruire beneficiarilor aplicatiei;

- Programeaza si urmareste activitatea de asistenta tehnica;

- Rezolva prin telefon (help-desk) problemele ridicate de clienti, referitoare la utilizarea/functionarea aplicatiei;

- Efectueaza la nevoie deplasari in tara cu ocazia proiectelor de implementare.

CERINTE

- Experienta in analiza, modelarea si implementarea unei solutii ERP;

- Cunostiinte legate de mediul de afacere din Romania, în cel puţin unul din domeniile: financiar-contabil, distributie si logistica, productie;

- Abilitati foarte bune de comunicare, de lucru in echipa si negociere;

- Persoana energica, cu spirit de initiativa si incredere in sine;

- Dorinta de afirmare intr-un colectiv profesionist;

- Cunostinte bune de limba engleza;

BENEFICII OFERITE

- Oportunitati de dezvoltare a carierei.

Servicii de consultanta si analiza software, proiectare si dezvoltare sisteme informatice, instruire si pregatire software, asistenta si mentenanta, management de proiect, consultanta in obtinerea licentelor pentru produsele Microsoft.