Consultant ERP - Financiar

InOne Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma de software reprezentant pentru Romania al unui prestigios software ERP, angajeaza consultanti in domeniul financiar. Activitatea va consta in implementari si asistenta tehnica la clienti.
Numai candidatii selectionati vor fi contactati pentru interviu.

CERINTE

- Experienta de cel putin 1 an in domeniul financiar privind folosirea/implementarea unui sistem de gestiune a resurselor intreprinderii (ERP)
- Obligatorie fluenta in limba engleza
- Disponibilitatea de a efectua frecvente deplasari in tara si/sau strainatate
- Bune abilitati de comunicare.
Constituie un avantaj oricare dintre urmatoarele:
- Experienta in implementarea proiectelor informatice complexe
- Experienta in consultanta
- Cunostinte informatice de sisteme de operare, baze de date si programare
- Experienta ca formator
- Buna cunoastere a unei alte limbi straine-lb.germana constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

- Cariera motivanta
- Pachet de beneficii excelent
- Formare initiala si pe parcurs
- Salariul oferit-1000 EUR

-Implementare, consultanta si formare in Oracle J.D Edwards.
-Gazduire si administrare sisteme informatice;
-Dezvoltari sisteme informatice