Consultant enLife

enLife media srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitia de consultant presupune o acivitate dinamica, flexibila, pertinenta si reponsabila privind promovarea serviciior si produselor enLife media relativ la brandul enLife travel & events.

Implicarea si abilitatile de comunicare pot face din dumneavoastra fie un PR, fie un e-promoter bun, fie un profesionist in marketingul direct in conditiile in care alocati acestei preocupari atat timp cat veti dori, in orice moment al zilei, in contact cu propriul cerc de cunoscuti sau persoane apropiate.

Promovare pe 3 directii:
1. Cutii Cadou Turistice My Gift ( vezi pe http://www.enlife.eu)
2. Promovare revista enlife magazine (vezi pe http://www.enlife.eu)
3. Promovare platforma online de rezervare hotel, avion My Travel ( vezi pe http://www.enlife.eu)

CERINTE

- Abilitati de comunicare
- Cunostinte limba engleza (mediu)
- Cunostinte de navigare pe internet
- Microsoft Office ( Acrobat, Power Point, Word, Outlook), Internet Explorer, Mozilla Firefox
- Energie, Disponibilitate si Timp liber
- Motivatia unui job flexibil ce se poate desfasura oricand in paralel cu un job clasic.

Te rugam inainte de a aplica intra pe www.enlife.eu sa vezi despre ce este vorba. Nu ne dorim aplicatii de la oameni care cauta joburi aiurea ci doar de la cei care au chef de munca , distractie si sunt open-minded.

BENEFICII OFERITE

Oferta este specifica si direct corelata cu rezultatele obtinute si va fi negociabila.

DESCRIEREA FIRMEI

TRAVEL & EVENTS COMPANY
Publisher of enLife magazine