Consultant emitere bilete turism ( ticketing)

Revis Recruitment Vision Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Studii superioare finalizate (studiile de specialitate Turism, constituie un avantaj)
- Rezervarea si emiterea de bilete pentru sejururi sau de transport
- Experienta ca agent ticketing reprezinta un avantaj
- Operare calculator, Word, Excel, Internet
- Engleza - nivel avansat (alte limbi straine constituie un avantaj)
- Capacitate foarte buna de comunicare si relationare - atat cu clientii, cat si cu colegii
- Capacitate de invatare si asimilare pe termen lung
- Rapiditate in actiune, personalitate energica, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta.

CERINTE

- Efectuarea, ofertarea si finalizarea rezervarilor
- Emiterea de documente fiscale si documente de calatorie
- Studierea concurentei
- Participarea la sedinte pentru optimizarea activitatii
- Efectuarea de activitati de call-center outbound pentru prezentarea de oferte unor companii
- Experienta in tehnici de vanzari cum ar fi : cross selling si up-selling

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv cu posibilitati de crestere in functie de realizarile inregistrate.
Comision din vanzari.
Mediu de lucru agreabil, posibilitatea de integrare intr-o echipa tanara, profesionista si motivata.

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie recrutare
www.resurse-umane.com.ro