Consultant economico-financiar in vederea realizarii de proiecte cu finantare de la UE

AllConsulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Intocmirea documentatie pentru obtinerea de finantari rambursabile si nerambursabile:
Studiu de fezabilitate
Calculul indicatorilor economico-financiari: RIR, VAN, cash-flow
Intocmirea bugetului de venituri si cheltuieli cat si previzionarea acestuia;
Analize cost-beneficiu
Analiza de risc
Analiza de sensitivitate

CERINTE

- Absolvent studii superioare (facultate de profil economic);
- Cunostinte solide din domeniul economic,
- Experienta in domeniu obligatorie;
- Cunstinte limbi straine (engleza obligatoriu);
- Cunostinte bune de operare PC Word; Excel-avansat; PowerPoint)
- Perseverenta in atingerea obiectivelor;
- Abilitati de comunicare.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv bazat pe performante;
- Bonusuri si comisioane in functie de realizari;
- Mediu de lucru profesionist si dinamic;
- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere solide.

Misiunea AESolutions este promovarea si sprijinirea afacerilor de calitate realizate de intreprinderile mici si mijlocii.