Consultant Dynamics NAV

Novensys

Job expirat

RESPONSABILITATI

Desfasoara activitati specifice cu metodologiile interne si profesionale in procesul de implementare a solutiilor software Microsoft Dynamics.
Specializare permanenta cu cerintele tehnice ale noilor versiuni ale produselor Microsoft Dynamics.
Sustine demonstratii de produs pentru prospectii companiei sau in cadrul evenimentelor la care participa compania.
Sustine faza de diagnostic si este responsabil pentru efectuarea tuturor activitatilor din aceasta faza.
Efectueaza si aproba estimarile de buget de servicii necesare activitatilor din etapele de analiza si design.

CERINTE

Experienta relevanta de cel putin 1 an intr-unul din domeniile: financiar-contabilitate, productie, service management, SCM (supply chain management)
Familiarizat cu utilizarea unui sistem ERP
Bune cunostinte de limba engleza
Abilitati de comunicare
Abilitati de redactare a documentelor
Capacitati foarte bune de: analiza, sinteza, planificare, negociere si comunicare
Abilitati de adaptabilitate, implicare, deschidere la nou si orientare catre client.

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru competitiv.
Pachet salarial motivant.
Plan de cariera.

Novensys este lider in piata de automatizare a managementului informatiei pentru companiile mari si foarte mari din Romania. Fondata in 1996 sub numele de Bar Code Systems, Novensys ofera servicii integrate de gestiune eficienta a resurselor si datelor, destinate companiilor. Novensys isi propune sa sprijine dezvoltarea mediului de afaceri si crede in lucrul bine facut aplicat in solutii de management al informatiei prin implicare, cunoastere si responsabilitate fata de nevoile si aspiratiile clientilor sai, oferind certitudine, control si confort decizional.