CONSULTANT DE VANZARI

CELEST ADVERTISING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea si vanzarea imaginii si produselor/serviciilor firmei;
- negocierea, semnarea si urmarirea derularii contractelor cu clientii in termenele stabilite;
- analiza concurentei;
- stabilirea si mentinerea relatiilor cu partenerii;
- gestionarea si extinderea portofoliului de clienti;
- prospectarea pietei in vederea identificarii potentialilor clienti;
- identificarea metodelor de fidelizare a clientilor;
- intocmirea ofertelor personalizate ptr clienti;
- cresterea vanzarilor si a numarului de clienti;
- abordarea si contactarea potentialilor clienti;
- crearea si dezvoltarea portofoliului de clienti si a bazei de date in privinta acestora;
- utilizarea la maximum a oportunitatilor existente.

CERINTE

- responsabilitate, seriozitate si dorinta de afirmare;
- persoana dinamica, optimista si eficienta;
- abilitati foarte bune de comunicare si negociere;
- orientare catre client si spre rezultate;
- realizarea obiectivelor de vanzari lunare;
- capacitate de analiza si sinteza;
- putere de convingere, tenacitate;
- capacitate de a se integra rapid in echipa;

BENEFICII OFERITE

- posibilitatea dezvoltarii pe plan personal si profesional prin participarea la training-uri de specialitate;
- salariu competitiv corelat cu performantele personale;
- mediu de lucru profesional;
- bonus pentru indeplinirea targetului sau rezultate deosebite;
- sanse reale de promovare;
- decontare transport, telefon mobil si protocol zilnic.

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie de publicitate in plina dezvoltare.