Consultant de specialitate - fonduri europene

Goodwill Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul presupune activităţi de consultanţă cu privire la programele de finanţare nermabursabilă, elaborarea cererii de finanţare (cu toate anexele acestuia), consultanţă pe perioada implementării şi managementul proiectului.

CERINTE

- studii superioare (economice, studii europene)
- abilităţi de comunicare, relaţionare şi de prezentare
- cunoştinţe temeinice de operare pe computer (Word, Excel, etc.)
- experienţă POS CCE, POR, PNDR, POS DRU, POSM sau alte programe cu finanţare nerambursabilă constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

- training la locul de muncă şi extern
- salar de bază + bonusuri
- telefon, laptop

Societatea GW Consulting a fost ¿nfiin¿at¿ ¿n Ungaria ¿n vara anului 2003, de un grup de profesioni¿ti cu specializare ¿n economie ¿i cu o vast¿ experien¿¿ ¿n domeniu. De atunci firma s-a dezvoltat continuu, iar ast¿zi activitatea noastr¿ este cunoscut¿ ¿i apreciat¿ ¿n toat¿ ¿ara. Firma se ocup¿ cu consultan¿a ¿n elaborarea ¿i implementarea proiectelor, monitorizare oportunit¿¿ilor de finan¿are, ¿ntocmirea documenta¿iei necesare pentru accesarea fondurilor, ¿ntocmirea caietelor de sarcini, precum ¿i consultan¿¿ ¿n domeniul licita¿iilor publice.