CONSULTANT DE SANATATE IN DOMENIUL NUTRITIEI

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cabinet de nutritie cu rezultate remarcabile in probleme de management al greutatii, programe de sanatate pe diverse afectiuni si nutritie externa.
- Postul consta in consultarea pacientilor si realizarea de programe de sanatate individualizate necesitatilor pacientului, dieto si fitoterapie.
- Program de 2-5 ore zilnic.
- Programul este flexibil, iar dupa perioada de pregatire medicii cu un cabinet personal pot efectua consultatiile la cabinetul lor.

CERINTE

- Caut pentru colaborare absolventi studii superioare (studenti in an terminal) pentru activitate part-time pe domeniul consultanta de nutritie si sanatate, relatii cu clientii, vanzari.
- Ambitios, perseverent, capabil sa invete si sa se perfectioneze in permanenta, deschis catre medicina alternativa.
- Studiile (Biochimie, Farmacie, Medicina, Biologie, Medicina Veterinara) constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

- Program flexibil, instruire gratuita, pentru persoanele cu calitati de lider - cariera internationala
- Exista forme speciale de colaborare pentru medicii de familie, fara mult timp la dispozitie, dar doritori sa diversifice serviciile oferite pacientilor si sa-si imbunatateasca veniturile.
- Se asigura un program de training, cursuri nationale si internationale, pregatire individuala.