CONSULTANT DE RESURSE UMANE

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Comapania noastra este lider de piata din Romania in industria alimentara-peste si semipreparate din peste.
Se cauta persoane cu studii superioare si experiența de minim 5 ani in domeniu.Se dorește:
-Analiza si selectia temeinica a CV-urilor.
-Efectuarea de interviuri si a altor modalități de evaluare a profilului candidaților.
-Recrutare de personal.
-Cunoștințe de analiza a fisei postului.
-Responsabilitatea de Instruire permanenta a staff-ului din diferite departamente in cadrul unor cursuri /specializări la institutii avizate de MInisterul Muncii si de Ministerul Educației Naționale si Cercetarii.
-Responsabilitatea de a organiza sesiuni pentru tehnici de motivare in cadrul firmei-cu sau fără un expert in motivare.
-Responsabilitatea si capacitatea de a evalua POTENTIALUL MAXIM pentru membrii ai staff-ului si in funcție de capacitatea si disponibilitatea de instruire .

CERINTE

Se doresc persoane active care au studii superioare si disponibilitea sa facă ore suplimentare si deplasari in tara sau străinătate.
Microsoft Word-nivel avansat.
Limba engleză -nivel avansat .
Limba italiana sau germana nivel avansat.

BENEFICII OFERITE

Bonuri de masa.