CONSULTANT DE PROIECT

Tryact HRD

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Obiectiv: oferirea de consultanta pentru beneficiarii strategiei POR 2007- 2013 privind elaborarea si scrierea proiectelor care necesita finantare;
- activitati de prospectare a pietei;
- consilierea clientilor in vederea identificarea solutiilor optime de finantare;
- elaborarea cererilor de finantare;
- intocmirea documentatiei pentru proiecte;
- monitorizarea derularii proiectului.

CERINTE

- studii universitare absolvite;
- cunostinte solide de Project Management;
- cunoasterea legislatiei in domeniu si pastrarea la curent cu toate modificarile de rigoare;
- experienta de minim 1 an in elaborarea si derularea de proiecte Phare, Sapard sau ISPA;
- cunostinte si experienta in analiza financiara, estimari bugete;
- bune capacitati de analiza si sinteza, putere de concentrare, minutiozitate, fire organizata si metodica, perseverenta si cu inalt simt de raspundere;
- abilitati de operare PC- MS Office.

BENEFICII OFERITE

- salariu fix motivant
- procent din finantarea obtinuta
- masina de serviciu
- conditii de lucru moderne
- oportunitati de dezvoltare profesionala alaturi de profesionisti.

Firma specializata in furnizarea si dezvoltarea de solutii in domeniul resurselor umane.