Consultant de Nutritie si Sanatate

Logic Omnia Invest

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Definirea obiectivelor si a bugetului departamentului de marketing;
- Cunoasterea si informarea constanta asupra evolutiei domeniului in care activeaza compania;
Definirea obiectivelor si a bugetului departamentului de marketing;
- Evaluarea si analiza pietei pentru recunoasterea celor care se identifica cu oferta companieiRealizarea, implementarea si coordonarea planurilor si a strategiilor de marketing conform misiunii si strategiei companiei;
- Initierea si coordonarea cercetarilor de piata pentru a realiza profilul celor mai importanti clienti;
- Monitorizarea clientilor si deservirea acestora in vederea obtinerii celor mai bune rezultate Specializarea continua in domeniul Nutritiei naturiste;
- Gestionarea construirii imaginii Companiei si a produselor si serviciilor promovate de aceasta, alaturi de departamentul de dezvoltare, atat pe plan local cat si international.

CERINTE

- PERSOANA DINAMICA, SERIOASA, MOTIVATA
- DORINTA DE INVATARE /INSTRUIRE
- ABILITATI DE COMUNICARE SI ORGANIZARE
- ORIENTARE SPRE REZULTATE
- ABILITATI DE LUCRU IN ECHIPA
- DORINTA DE AFIRMARE SI CASTIG

BENEFICII OFERITE

TRAINING DE PERFECTIONARE GRATUIT, SUSTINERE PROFESIONALA IN DESFASURAREA ACTIVITATII;
- POSIBILITATEA DESFASURARII UNEI CARIERE DE SUCCES INTR-O COMPANIE DE RENUME;
- LUCRUL INTR-O ECHIPA DINAMICA;PACHET MOTIVANT DE AVANTAJE:
- VENITURI PESTE MEDIE CU POTENTIAL NELIMITAT
- TRAININGURI INTERNATIONALE IN VEDEREA SPECIALIZARII IN DOMENIU

companie americana numarul 1 in industria wellness in 62 state de 28 ani pe piata.